Актульні новини Фастова і Фастівського району

Фастівські бандуристи – серед найкращих

Ансамбль бандуристів “Smile” Фастівської дитячої музичної школи нещодавно взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі ­мистецтв “Київська осінь-2018”. Головною метою цього щорічного ­фестивалю є виявлення і підтримка талановитих дітей і молоді та популяризація різних видів мистецтва світової, європейської і національної культури. Його організаторами є Міністерство культури України, Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти, науки та молоді Київської обласної державної адміністрації, управління культури Дніпровського району столиці, Фестивальний центр “BORZENKO records” і кіностудія “Borzenko FILM”.

До Фастова юні бандуристи Єлізавета Сиваківська, Ігор Горбатюк, ­Владислава Бондарчук і Людмила Сіротінкіна привезли кубок і диплом І ступеня у номінації “Інструментальне виконавство”. Як розповіла їхній ­викладач Вікторія Ткачук, за два роки існування ансамблю це перша ­висока нагорода, і її вихованці дуже нею пишаються. Минулого року ансамбль бандуристів “Smile” брав участь у благодійному фестивалі “Подаруй нове життя”, що проходив в Ірпені, а цього року порадував своїм виступом ­глядачів на подібному фестивалі у Фастові.

Те, що гра ансамблю бандуристів “Smile” подобається глядачам і їх ­виступ на фестивалі високо оцінило поважне журі, каже Вікторія Ткачук, є результатом наполегливості її вихованців в освоєнні такого склад­ного, але дуже милозвучного інструменту – бандури.

Попереду в ансамблю – години репетицій, багато яскравих виступів як на міській сцені, так і за межами Фастова, а також, без сумніву, ­численні нагороди, з якими фастівські бандуристи поверта­тимуться з різноманітних конкурсів і фестивалів.

Вл. інф.