Актульні новини Фастова і Фастівського району

Футбол на снігу

Доброю традицією у Боровій стало проведення відкритої зимової першості з футболу. В сезоні 2018-2019 років беруть участь вісім команд, які зіграють у два кола. Щосуботи відбуватимуться чотири матчі, що дає змогу і ­командам, і вболівальникам отримати задово­лення від гри та спілкування.

Відкриваючи змагання, керуючий справами ­виконавчого комітету Борівської селищної ради ­Микола Губар від імені організаторів побажав усім спортивної удачі й перемог, а голова районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” Микола Журба подякував за багаторічну активну участь у спортивному житті району і вручив пам’ятний подарунок ветерану футболу з ­Мотовилівки Юрію Рослову.

Першими суддя запросив на гру команду “Укр. Еліт. Центр” з Мотовилівської Слобідки і ФК “Салтік” із села Мала Салтанівка Василь­ківського району. Зустріч завершилася бойовою нічиєю – 3:3. У матчі між командою Малої Снітинки і фастівським “Мотором” сільські ­футболісти були сильнішими – 8:1. А в третьо­му поєдинку “Арсенал” (Фастів) упевнено ­обіграв борівських футболістів – 6:0. Завершили перший тур змагань фастівський “Зіберт” і “Нептун” із села Забір’я Києво-Святошин­ського району. У напруженій боротьбі з рахунком 3:2 перемогли футболісти Забір’я.

Хоч команди розцінюють ці змагання як ­тренувальний період, але на футбольному полі точилася справді запекла боротьба. Тож в наступних турах зимової першості її учасникам доведеться шукати нові можливості й резерви для більш успішних виступів.

Юрій Свиридович,  головний суддя змагань