Актульні новини Фастова і Фастівського району

Готуємося до посту

28 листопада розпочинається Різдвяний піст, який ще має назву Пилипівський. Він триває 40 днів – із 28 листопада до 6 січня, до самого Різдва Христового. Цим постом віруючі дякують Спасителю за зібрані земні плоди і готуються до благодатного єднання з народженим Христом. Грамотно підійшовши до посту, можна не лише очиститися духовно, а й покращити здоров’я. Проте не всі ми знаємо як підготуватися до нього та правильно розпочати. Тому ми підготували декілька корисних порад.

Щоб витримати піст без шкоди для здоров’я, вже зараз слід потроху виключати з раціону їжу тваринного походження. Якщо ж ви раніше не дотримувалися посту, то до свого раціону на цей період потрібно віднестися ретельно, щоб не зашкодити своєму організму.

Вагітним, матерям годувальницям, малолітнім дітям, хворим людям постити не можна, – наголошують як священики, так і лікарі.

Хоч м’яса під час посту вживати не можна, проте організму все одно необ­хідний білок, адже він забезпечує силу м’язів, нормальну роботу імунітету. Тож під час посту потрібно налягати на білки рослинного походження. Їх багато у бобових (горох, квасоля, біб, сочевиця, арахіс), горіхах, різних злакових кашах, кунжуті, насінні соняшника та гарбуза, грибах. Крім того, не обійтися і без корисних вуглеводів, яких вдосталь у крупах, пасті.

Овочі та фрукти містять клітковину, яка прекрасно очищає кишківник. Їх, як радять лікарі, необхідно з’їдати мінімум 500 грамів на день. Най­краще, щоб це були сезонні овочі та фрукти – морква, буряк, картопля, капуста, яблука, цитрусові. Якщо ж інколи хочеться побалувати себе ­огірочком чи помідорчиком, їх перед вживанням варто протягом години вимочити у підсоленій воді, щоб із овочів вийшли нітрати.