Актульні новини Фастова і Фастівського району

Ні – рейдерству!

26 жовтня голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко провів робочу зустріч із керівниками сільськогосподар­ських підприємств району, на якій було обговорено основні показники роботи агропромислового ком­плексу, а також ішлося про ­унеможливлення рейдерських ­захоплень на підприємствах.

З метою запобігання та недопущення незаконних захоплень підприємств на Фастівщині було визначено спільні заходи із право­охоронними органами, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями і підготовлено звернення керівництва ­адміністрації, районної ради та керівників сільськогосподарських під­приємств до громади Фастівщини.

 

Звернення до громади Фастівщини

голови Фастівської районної державної адміністрації, голови Фастівської районної ради та керівників сільськогосподарських підприємств району з приводу недопущення рейдерського захоплення підприємств, установ, організацій

У той час, коли наша країна переживає не кращі часи свого розвитку – триває війна на сході країни, склалася складна економічна ситуація, все частіше трапляються випадки рейдерського захоплення підприємств.

На превеликий жаль, не оминула стороною рей­дер­ська “лихоманка” і нашу Фастівщину. Спроби захоплення земель силою, неправдою, залученням обманутих або куплених за гроші людей відбувалися в селах Малополовецьке, Веприк і Триліси.

Ми всі маємо розуміти, що на наших плечах лежить відповідальність за Україну, за рідний край, і коли дріб’язкове зведення особистих рахунків із керівництвом сільськогосподарських підприємств заради тимчасової матеріальної вигоди веде до ганебного явища рейдерства, це має розцінюватися як зрада національних інтересів, інтересів власного народу, нашої нації.

Особливо звертаємося до наших героїв, захисників суверенітету країни, нашого мирного життя – до ветеранів антитерористичної операції. Маємо нагадати, що з перших часів війни в Україні поруч із вами був увесь український народ і надзвичайно велику допомогу ­надавали у захисті країни сільськогосподарські підпри­ємства, особисто їхні керівники.

Дуже прикро, коли ветеран АТО в мирний час з ­автоматом в руках виконує “прохання” того чи іншого хазяїна. Це велика ганьба. Ми зобов’язані розуміти: ­Україна понад усе, повинні враховувати наявність різних політичних сил, думок, можливостей. Зганьбити честь і вічну славу полеглих героїв не маємо жодного права!

Головне завдання кожного жителя Фастівщини – ­дбати й турбуватися про інтереси рідного краю, відстоювати власні інтереси. Але не ціною втрати власної гідності, людяності, порядності.

Всі, хто був причетний до подібних ганебних явищ, мають зробити об’єктивні висновки, що за кожен ­вчинок буде безповоротне і суворе покарання.

Саме за таких умов всі наші правоохоронні органи зможуть виконати свій службовий обов’язок, не займатимуть позиції жодної зі сторін, об’єктивно забезпечать виконання законів України та правопорядок.

Нехай це звернення згуртує нас, нашу громаду і убезпечить від повторення подібних випадків, дозволить ­створити атмосферу довіри один до одного, до влади, до ­правоохоронних органів і до всіх громадських організацій.

Україна – це наша Батьківщина, і ми маємо нести відповідальність за наше майбутнє, за наше сьогодення.

Звернення підписали: голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко, голова Фастів­ської районної ради Геннадій Сиваненко, від усіх керівників сільськогосподарських підприємств – голова ради сільгосппідприємств Фастівського району, директор СТОВ “Відродження” Лариса Майсак