Актульні новини Фастова і Фастівського району

Оновлена “Ромашка”

П’ятдесят п’ять років у нашому місті успішно діє до­шкільний навчальний за­клад №2 “Ромашка”. Тут про малечу дбає справді чудовий колектив. Всі працівники дитсадка віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям, чим заслуговують лише на теплі та гарні слова вдячності за нелегку, вкрай важливу роботу з виховання гідного, здорового, інтелектуально розвиненого підростаючого покоління.

Та цього року садочок змушений був майже на два місяці призупинити свою роботу. Спеціально створена місь­кою владою комісія комплексно обстежила будівлю на вулиці Толстого, 22-а і виявила у ній чимало дефектів, більшість з яких зумовлені віком споруди. За результатами огляду було встановлено, що вона повільно просідає, вже навіть почали з’являтися тріщини, які з часом збільшувалися, що унеможливлювало подальшу експлуатацію приміщення. І тільки капітальний ремонт міг врятувати “Ромашку”.

Реалізації міського проекту “Капітальний ремонт ДНЗ №2” передувало проведення обов’язкових процедур: виготовлення проектно-кошторисної документації, її ­експертизи і конкурсних торгів. Їх переможцем стало ТОВ “Бауград”, з яким ­наприкінці серпня було укладено угоду на виконання робіт. Розпочалися вони з ­вересня. Їхня складність і масштабність, зрозуміло, вимагали припинення функці­о­нування дошкільного закладу. Вихованців довелося тимчасово перевести до інших дитсадків.

До честі будівельників, справилися вони зі складним завданням у стислі терміни. Фундамент було підсилено монолітними залізобетонними обоймами, а цегляні стіни – металевими тяжами, проведено облаштування вимощення навколо приміщення. Ці роботи найскладніші, тож виконані були в першу чергу. Паралельно проходила заміна вікон і вхідних дверей на енергозберігаючі. Після цього будівельники утеплили і пофарбували фасад та цоколь споруди. До того ж було виконано ряд робіт всередині будівлі: ­замінено підлогу в коридорі першого ­поверху і в логопедичній групі, відремонтовано групові кімнати. Завершальним етапом стало оздоблення керамічною плиткою трьох ганків і часткове асфальтування території. Всі роботи здійснювалися за рахунок міського бюджету.

Днями дитсадок “Ромашка” відновив повноцінне функціонування.

Інф. міськради