Актульні новини Фастова і Фастівського району

Перший тріумф “Фенікса”

13 жовтня на СК “Машинобудівник” відбувся традиційний, уже восьмий, турнір з футболу серед ветеранів, присвячений футбо­лістам, які пішли із життя. За перехідний Кубок змагалися команди “Олімп”, “Фенікс” і “Живчик”, які за результатами Першос­ті м. Фастова з футболу 2018 року ­серед ветеранів вікової групи “35+” залишилися поза п’єдесталом. Перед тим, як вийти на газон, ­ветерани хвилиною мовчання вшанували своїх колег по футбольному цеху.

Щодо власне турніру, то абсолютною несподіванкою стала поразка в обох поєдинках “олімпівців”, які вважалися фаворитами змагань, від “Фенікса” (1:3) і “Живчика” (0:2). А в очному протистоянні останніх єдиний гол Василя Шевчука приніс перемогу і перший історичний трофей ­“Феніксу” (1:0).

Підопічні Віктора Негоди нагороджені перехідним Кубком турніру. Усім командам вручені дипломи Фастівської міської федерації футболу і цінні подарунки. Визначено і нагороджено кращих гравців у складах команд Дмитра Корецького (“Олімп”), Сергія Безкоровайного (“Живчик”) і ­Василя Шевчука (“Фенікс”).

У заключній частині заходу учасники змагань ділилися теплими ­спогадами про молодих і знаних у Фастові футболістів, які, на жаль, вже пішли із життя. Світла їм пам’ять!

Юрій Гутевич, голова Фастівської міської федерації футболу