Актульні новини Фастова і Фастівського району

Попереду – фінал

У 2015 році колектив ДП “Оленівське” (с. Оленівка) ­вирішив спільно з ФСТ “Колос” започаткувати футбольний турнір “Агро”, бо футбол – найбільш популярна і масова гра, яка дарує радість усім, хто захоплюється цим видом спорту.

Почесним кубком у 2015 році володіли футболісти фастівецької команди “Такт”. Наступного року кубок дістався мотовилівському “Атлетіку”. А у 2017-му переможцем змагань став оленівський “Колос”.

Цього разу в боротьбу за ­головний приз турніру вклю­чилися команди Мотовилівки, Триліс, Оленівки й Волиці. Згідно із жеребкуванням у першій грі, що проходила у ­Фастові на стадіоні “Реф­рижератор”, зустрілися “Ардіс” (с. Триліси) і “Спортінг” (с. Мотовилівка). Кращими виявилися триліські фут­болісти, які грали з великим бажанням отримати пере­могу. І їм це вдалося – 3:1. У переможців м’ячі красиво ­забили Дмитро Яківець, Олег Кітюшко, Віталій Кутя.

Шанують односельці Івана Дяченка за працьовитість. А трудиться він у ТОВ “Волиця-Агро” (с. Дмитрівка) механізатором. Відповідальну роботу йому вдається поєднувати зі своїм захопленням, за що він вдячний своєму керівнику Володимиру Покровському. Ось уже третій сезон Іван захищає ворота сільської футбольної ­команди “Унава”. Його неодноразово ­визнавали кращим воротарем районних змагань. Побажаймо молодому землякові подальших успіхів у праці та спорті!

 

У наступній грі, яка від­бувалась у Великій Снітинці, силами мірялися “Колос” (с. Оленівка) та “Унава” (с. Волиця). Фор­туна посміхнулася оленів­ським футболістам – 4:0. Влучністю відзначилися Олександр Мельніченко, Максим Колон­ський, Олександр Кайданович, Олексій Цвіркун.

Найкращих гравців цих змагань – воротаря Івана Дяченка (“Унава”), захисника Даніїла ­Тивончука (“Спортінг”), півзахисника Максима ­Нестеренка (“Ардіс”) і нападника Олександра Мельніченка (“Колос”) – було відзначено па­м’ятними призами, а також їм буде оформлено ­передплату на 2019 рік на газету “Перемога” від спонсора турніру, директора ДП “Оленівське”, ­заслуженого працівника сільського господарства України, депутата Фастівської районної ради Віктора Грека.

Те, хто володітиме кубком турніру, з’ясується цієї неділі в матчі між “Колосом” та “Ардісом”.

Микола Журба, голова районної організації ВФСТ “Колос”