Актульні новини Фастова і Фастівського району

Унавушка залишила свій штрих на “Галицьких фресках”

Нещодавно наш фастівський зразковий ансамбль народного танцю “Унавушка” вкотре завоював високу винаго­роду у файному місті Тернополі. Всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс для дітей та молоді “Галицькі фрески” ­запам’ятається нам як мандрівним танцюристам надовго, адже стільки позитивних емоцій ми пережили, що можна говорити про це нескінченно довго.

Наш колектив представив три номери на сцені Палацу культури “Березіль” і став лауреатом першої премії у номінації ­народного сюжетного танцю. Це справді приголомшлива перемога, адже ми стали першими з-поміж конкурентів із тридцяти міст України, а також колективів із Молдови та Білорусі! І хоч вихід на нову сцену завжди є хвилюючим, але ми не розгубилися, залишили за кулісами всі переживання і станцювали кожен танець так, як належить зразковому колективу.

На цьому пригоди “Унавушки” не закінчилися. Ми вирушили на екскурсію до Збаразького замку, що знаходиться неподалік районного центру, а потім, трохи спочивши після мандрівки, вирішили прогулятися вечірніми вулицями Тернополя. Звісно ж, побували і в його серці – на Театральній площі. На ній зазвичай людно, але нам пощастило потрапити на площу тоді, коли вона заповнилася музикою місцевого таланта Тараса і його шанувальниками. Ми спочатку співали усі разом українські хіти, потім почали пританцьовувати і демонструвати хореографію просто на вулиці. Музикант підтримав ініціативу фастівських танцюристів і зіграв на наше прохання пісню гурту Океану Ельзи, а ми в свою чергу танцювали посеред площі.

Ось так ми не тільки отримали чимало емоцій від виступу, а ще й на­солодилися вихідними разом із нашою другою сім’єю –  “Унавушкою”.

Віталіна  Доброштан