Актульні новини Фастова і Фастівського району

Вдалий сезон п’ятдесятилітніх

Другий рік поспіль Асоціація ветеранів футболу Фастівщини при Фастівській міській федерації футболу проводить змагання для тих, кому, здавалося б, давно пора вішати бутси на гвіздок, – для футболістів вікової групи “50+”. І якщо у 2017-му таких назбиралося на три команди (“Олімп”, “Арсенал” і “Олімп-Гулівуд-Еліт”), то 2018-го до фастівчан долучився “Ветеран” із ­Василькова.

Із квітня до вересня точилися принципові ­баталії четвірки найстарших у рамках відкритої першості міста Фастова з футболу 2018 року серед ветеранів вікової групи “50+”. Змагання проводилися у чотири кола, кожна команда зіграла по чотири поєдинки з кожним із суперників, а всього відбулося двадцять чотири двобої. За підсумками турніру розчарували ветерани ­потужного за складом “Арсеналу”: каноніри лише в останньому турі спромоглися переграти “Олімп-Гулівуд-Еліт” і додати перші три очки до власного доробку у турнірній таблиці, посівши останнє місце.

Боротьба ж за “золото” була настільки запеклою, що тріумфатор визначився тільки в останньому матчі першості. Перемога “Олімпа” над “Олімп-­Гулівуд-Елітом” дозволили йому лише на одне очко випередити васильківців і вдруге стати чемпіонами міста. Відчайдушну конкуренцію олімпівцям склав “Ветеран”, який вдруге здобув максимальну кількість очок (9) за ігровий день (коло), випередивши за цим показником навіть чемпіона, ­закрутив інтригу до заключного матчу першості і виборов срібло. Найстарша команда турніру “Олімп-Гулівуд-Еліт” другий рік поспіль залишається з бронзою. Тож у тривалому футбольному ­марафоні передували Олександр Хіхлушко, Сергій Піддячий, Віктор Дармостук, Олександр Левків­ський, Микола Мандрієвський, Анатолій ­Михайлюк, Олексій Новохатній, Василь Яременко, Юрій ­Рослов, Анатолій Бодорацький і Віктор ­Яременко. У спорі голеадорів вдруге переміг Юрій Рослов (“Олімп”), який чотирнадцять разів заганяв круглого у ворота суперників. А найстаршим ­гравцем першості став Віталій Вишняк (“Олімп-­Гулівуд-Еліт”), який у 64 роки не пропустив жодного матчу команди, граючи практично без заміни.

Вінцем футбольних змагань серед найстарших стали поєдинки за перехідний Кубок закриття ­сезону 2018 року, які відбулися на СК “Машинобудівник”. Змагалися збірні Фастова, Василькова­ і Рокитного, та “Олімп-Гулівуд-Еліт”. Затяті уболівальники ставили лише одне запитання: чи вдасться найстаршим фастівським футболістам виграти у жовтні третій трофей поспіль? (Адже збірна Фастова перед цим тріумфувала у відкритих чемпіонатах Рокитнянського району (7 жовт­ня) і міста Василькова (13 жовтня). На жаль, не вдалося. За підсумками турніру сильнішими від усіх другий рік поспіль виявилися гості – васильківські ветерани, які не програли жодного поєдинку. Другими фінішували футболісти Рокитного, третіми – “Олімп-Гулівуд-Еліт”. А збірна ­Фастова, мабуть, наситившись перемогами, на правах гостинних господарів завершила змагання останньою.

Загалом сезон для усіх ветеранів вікової групи “50+” завжди доцільно вважати вдалим ще й тому, що вони особистим прикладом надихають молодь на футбольне довголіття.

Юрій Гутевич, голова Фастівської міської федерації футболу