Актульні новини Фастова і Фастівського району

Висоти підкоряються сильним

Таку назву мало свято спорту, що відбулося минулої суботи у Фастівському державному краєзнавчому музеї

Оскільки присвячувалося свято 95-річчю з часу ­утворення Фастівського району, то й розпочалося воно з розповіді про наш славетний край. Багато цікавого з його історії присутні дізналися від Анатолія Древецького – автора книги “Фастів – місто козацької слави”, скульптора і художника, директора ­Фастівської школи народної майстерності.

А потім звучало багато добрих слів про шанованих на Фастівщині людей, які не мислять себе без життєдайного спорту. В переліку відомих у спорті імен, що їх називала ведуча заходу, старший науковий співробітник музею Тетяна Глабай, – Віталій Жук, Іван Савков, Володимир ­Закусіло, Василь Третяк, Валентин Попович, Микола Масло, Віталій Вишняк, ­Володимир Логвиненко, Валентин Вінічук, Валерій ­Желєзо, Борис Собченко, Олександр ­Базелюк, Сергій Піддячий, Юрій Свири­дович. Практично в кожному селі були і є свої спортивні “аси”, ентузіасти, чий запал і відданість спорту можуть ­слугувати прикладом для молодого покоління Фастівщини.

Щирі вітання усім цим людям, які спо­відують здоровий й активний спосіб життя, висловив, прочитавши власний вірш, фастівчанин Анатолій Чехович. А продовжилося свято цікавими спогадами його учасників і розповідями про їхнє спортивне життя. Ветеранів спорту, які робили свою справу на відмінно, і тих, хто прагне зберегти надбання й добрі традиції сільських фіз­культурників, відзначено пам’ятними подарунками. А ветеранам футболу ­Володимиру Чернишенку із Триліс, Михайлу Черка­сову з Томашівки, Володимиру Куценку із Кожанки, Григорію Педченку з Дорогинки, Юрію Рослову з Мотовилівки і фастівчанину Володимиру Ковальчуку буде оформлено перед­плату на газету “Перемога” на 2019 рік від депутата обласної ради Олександра Волинця.

Ще одним подарунком для всіх став виступ солісток народного колективу “Горлиця” Будинку культури села Яхни Тетяни Павленко та Олени Радченко.

Микола Журба, голова районної організації ВФСТ “Колос”