Актульні новини Фастова і Фастівського району

Зверніть увагу!

Тепер жителі Київщини можуть звернутися на гарячу лінію Київ­ської облдержадміністрації за телефоном 286-84-11, або надіславши звернення через електронну пошту zvern@koda.gov.ua.

Відповідно до ст.40 Конституції Укра­­їни, законів України “Про звернення громадян” та “Про місцеві державні адміністрації”, Указу Прези­дента України від 7 лютого 2008 року № 109 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” з метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення та з метою всебічного вивчення громадської думки в Київській обласній державній адміністрації відкрито гарячу телефонну лінію. Доручення організувати ефективну роботу гарячої лінії дав очільник області Олександр Терещук.

На гарячу лінію Київської облдержадміністрації громадяни можуть звернутися щодо питань, які належать до компетенції Київської ОДА. Сервіс працює з понеділка до п’ятниці з 9-ої до 18-ої години.

Прес-служба Київської облдержадміністрації