Актульні новини Фастова і Фастівського району

Гра – це випробування

Спільні тренування та ігри здружили колектив ФК “Борова”. Багато зусиль до створення команди ­докладають гравці Петро Шевченко, Олександр ­Кирсенко, Володимир Пазич, Олександр Самков, які зуміли об’єднати своїх друзів до участі в районних змаганнях. Улюблена гра стала справжньою насолодою для молодих людей. Опорою команди є Дмитро Шевченко, Андрій Гамаюнов, Андрій Попіль, Вадим Шпачук, Ігор Дробот, Дмитро Школьний.

Заявляють про себе і зовсім юні – Денис Макаренко, Влад Юрченко, Павло Лукашук, Богдан Сидоров. Доречно буде згадати і їхніх тренерів, які займалися з ними ще з дитячих літ. Це Сергій Піддячий і Віталій Маноха.

Слід додати, що у листопаді майже вся команда ФК “Борова”, вкладаючи власні кошти, вела останні приготування, намагаючись на селищному стадіоні створити сприятливі умови для учасників футбольної зимової першості.

А вболівальникам повідомляємо результати її ­другого й третього турів. Перемогу у другому святкували футболісти команди “Укр.Еліт.Центр” (с. Мотовилівська Слобідка), які обіграли фастівський ­“Мотор” з рахунком 6:0. ФК “Салтік” (с. Мала Салтанівка Васильківського району) проявив настирливість і досяг успіху в грі з фастівським “Арсеналом” – 2:0. У напруженій боротьбі футболісти Малої Снітинки перемогли “Нептун” із села Забір’я Києво-Святошинського району – 1:0. У четвертій грі фастів­ський “Зіберт” здобув важливу перемогу над борівчанами – 2:0.

У третьому турі борівчани обіграли з мінімальним рахунком команду з Малої Снітинки. У грі між “Салтіком” і “Зібертом” цікавіше виглядали футбо­лісти з Малої Салтанівки і закономірно перемогли – 3:1. Команда села Забір’я ефективно зіграла з ­фастівським “Мотором”, здобувши перемогу з рахунком 4:2. Знову порадували своїх вболівальників гравці “Укр.Еліт.Центру”, які здолали фастівський “Арсенал” з результатом 4:2. Після цієї перемоги вони разом із ФК “Салтік”, маючи по 7 очок, очолюють турнірну таблицю першості.

Микола ЖУРБА, голова районної організації ВФСТ “Колос”