Актульні новини Фастова і Фастівського району

Кальцій – елемент, який потрібен нам щодня!

Цей елемент потрібен людському орга­нізму постійно, тому в нашому щоденному раціоні обов’язково мають бути продукти, що його містять.

Організму дорослої людини для комфорт­ної роботи необхідно близько 1000-1200 мг кальцію щодня. Отримати його можна з молочних продуктів, апельсинового соку, овочів (особливо зелених). Кальцій із продуктів харчування потрібно отримувати регулярно, так би мовити, профілактично. У дітей потреба в кальції вища, ніж у дорослих. І це не дивно, адже під час росту орга­нізму йому потрібен “будівельний матеріал”.

Кальцій у тих чи інших кількостях міститься­ практично у всіх продуктах харчування, але є серед них “найкальцемісткіші”. Це – шпинат, капуста броколі, молоко та молоч­ні продукти, пророщена пшениця, горіхи, кунжутне насіння, мак, риба.

Але не всі продукти добре “віддають” нам кальцій. Найкраще цей елемент засвоюється із молока і молочних продуктів, риби. А ось шпинат, наприклад, містить багато кальцію, але ми майже не можемо отримати його з цього продукту. Дуже важливо розуміти виняткову важливість молочних продуктів. Приблизно 75 відсотків добової потреби в кальції людина отримує з молочних продуктів, інші 25 – із овочів.