Актульні новини Фастова і Фастівського району

Кубок – для переможця, задоволення від гри – для всіх

Завершилися змагання з волейболу на кубок “Здорова нація” за програмою фестивалю “Волейбол – гра для всіх”, присвяченого 95-річчю утворення Фастів­ського району. Заключний їх тур відбувся днями у спортивній залі Фастів­ського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №7 – Центр військово-патріотичного виховання “Гарт”.

За кубок боролися волейболісти із Мотовилівки, Фастівця, Томашівки, дві ­команди з Великої Снітинки – “Єдність” і молодіжний склад, та фастівський “Фенікс”. Най­кращу взаємодію всіх гравців при подоланні опору суперника у фінальній грі проти “Єдності” продемонструвала томашів­ська команда у складі Віталія Мартинчука, Віктора Сав­кова, Романа Яременка, Петра Мартинчука, Руслана Крижанівського, Сергія Мартиненка та Андрія Карасевича. Третій результат – у фастівецьких волейболістів, які зуміли у двох партіях перемогти молодіжний склад великоснітинців.

Відтепер в активі нагород команди села Томашівка – кубок, а гравці команд-призерів отримали медалі. Найкращим волейболістам кубкових змагань  ­­– ­Руслану Крижанівському із Томашівки, Олександру Садовському й Олегу ­Турчину з Великої Снітинки і Дмитру Третяку із Фастівця вручено пам’ятні ­подарунки, а Віктору Савкову (с. Томашівка) та Юрію Свиридовичу (с. Фастівець) за відданість волейболу буде оформлено передплату на газету ­“Перемога” на 2019 рік від депутата обласної ради Олександра Волинця.

Щира вдячність за допомогу голові оргкомітету змагань – голові районної ради Геннадію Сиваненку, Томашівському сільському голові Олені Пашун і ­директору ТОВ “Енергетична група” Василю Поярку. Любіть і грайте у ­волейбол!

Микола ЖУРБА, голова районної організації ВФСТ “Колос”