Актульні новини Фастова і Фастівського району

Пам’яті уславленого тренера

Днями у Фастові, в спортивній залі ДЮСШ міського управ­ління освіти, відбувся вже традиційний Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті тренера-викладача, почесного громадянина ­Фастова Олександра Цьопича, який пішов із життя у грудні 2013 року. ­Свого часу він був чемпіоном СРСР серед залізничників, переможцем Кубку України з боротьби самбо, призером міжнародних змагань, а працюючи тренером, виховав велику плеяду спортсменів, які здобували призові місця на міських, ­обласних, республіканських і міжнародних змаганнях.

У цьогорічному турнірі взяли участь близько ста найкращих юних дзюдоїстів із Києва та Київської області. На урочистому ­параді-відкритті до них з вітальним словом звернувся міський голова Михайло Нетяжук. Світлу пам’ять уславленого наставника було вшановано хвилиною мовчання, а потім – цікавими виступами, в яких спортсмени сповна продемонстрували свої навички.

Вихованці Фастівської ДЮСШ вибороли дев’ять призових місць. Давид Устименко (2007 р.н.) став переможцем у ваговій категорії 32 кг. Другі місця у вагових категоріях 35 кг, 29 кг і +50 кг посіли відповідно Даніїл Красноголовий і Роман Антіпов (2009 р.н.) та Ярослав Грищенко (2007 р.н.). А Данило Євич (2009 р.н.), Арсен ­Караєв (2007 р.н.), Назар Дворковий (2007 р.н.), Артем Лагур (2009 р.н.) і Дмитро Марчук (2006 р.н.) у своїх вагових категоріях (+46 кг, 50 кг, 42 кг, 32 кг і 46 кг ) здобули бронзу.

За інф. міського відділу з питань фізичної культури і спорту