Актульні новини Фастова і Фастівського району

Привітали чемпіонів

Вигравши в останньому турі у футболістів “Укр.Еліт.Центр” із села Мотовилівська Слобідка з рахунком 7:0, команда села Томашівка отримала чергові три очки і, як з’ясувалося потім, стала недосяжною для переслідувачів. Ця команда зав­жди налаштована на безкомпромісну гру, що й підтвердив нинішній чемпіонат району. Протягом усього­ сезону томашівці грали самовіддано і надійно. Тому успіх команди закономірний. Ми вітаємо переможців: граючого тренера Віктора Яременка і гравців Анатолія Щура, Руслана Крижанівського, Тараса Бортов­ського, Дениса Бабенка, Олександра Черкасова, братів Сергія й Дмитра Мартиненків, Богдана Профіліді, Віталія Мартинчука, Андрія Берназа, Олександра Махлуна, Романа Яременка, Сергія Педица, Дениса Проценка, Олександра ­Михайловського, Артема Рудя, ­Вадима Бричку, Антона Ричагова, Андрія Третяка, Юрія Максименка, Олександра Городенка, Ярослава Тернового, Андрія Пінчука. Добрих слів заслуговує і ветеран томашівського футболу Віталій Осколок, який з­авжди разом з командою.

Минулої суботи в сільському Будинку культури відбулося справжнє спортивне свято. Жителі Томашівки вітали сільських футболістів, які в сезоні 2018 року вибороли чемпіонське звання. ­Почесний кубок і медалі переможцям вручив голова федерації футболу ­Фа­стівського району Віктор Христинко.

Вітаючи з перемогою і вручаючи ­нагороди сільський голова Олена ­Пашун і надалі побажала стабільних виступів, бути вірним своєму стилю, не підводити вболівальників.

– Рада, що маємо здобутки! – з гордістю сказала вона. – Успішно виступають і наші борці, яких тренує Аліна Мокієнко, і волейболісти. Та головне – в цьому я переконана особливо – ­загартовані фізично й духовно люди є не лише чудовими працівниками, але й справжніми громадянами в ­найкращому розумінні цього слова.

На святі вшанували ветеранів футболу, які п’ятдесят років тому були чемпіонами Фастівщини. Це Володимир Родина, Валерій Нежданов, ­Микола Перехрест, Володимир ­Яре­менко, Іван Родина, Петро Ступак, Володимир Кікоть. Саме вони при­носили перші перемоги в районних змаганнях. На згадку про зустріч ­ветерани подарували юним футбольний м’яч. І цього святкового ­ве­чора чемпіони одержали від де­пу­тата обласної ра­ди Олександра Волинця нову футбольну форму.

Слова подяки прозвучали на адресу спонсорів команди Ігоря ­Родини, Віктора Савкова, Віталія Бєлогубцева і депутата районної ради Валерія ­Єременка та інших, які підтримують добрі починання молоді та допомагають у вирішенні багатьох питань, пов’язаних з участю в змаганнях.

Були в програмі свята і музичні вітання від місцевого жіночого ­вокального ансамблю “Дивограй” та ансамблю “Живиця” із села ­Со­с­нів­ка Макарівського району. Свято вдалося, додавши всім ­настрою і наснаги. Залишається побажати томашівським спортсменам на чолі з інструктором зі спорту Віктором Мартинчуком успіху у збереженні та примноженні надбань і добрих ­традицій сільських фізкультурників.

Микола ЖУРБА, голова районної організації ВФСТ “Колос”