Актульні новини Фастова і Фастівського району

Збірна України – друга в світі з панкратіону

І велика заслуга в цьому спортсменів із Фастівщини!

Вісім золотих,чотири срібних і шість бронзових нагород у фіналі Кубка світу з панкратіону, який проходив у рамках чемпіонату світу з кемпо в ­Угорщині, здобули вихованці ‘’Козацького лицар­ського клубу’’ і спортивного клубу “Доброслав”, а на рахунку спортсменів, які представляли фастів­ський спортивний клуб “Спортивна нація”, вісім ­золотих, дві срібні і бронзова медалі.

Високий результат на змаганнях продемон­стрували вихованці Борівського відділення дитячої юнацької спортивної школи “Динамо”: три золота і срібло виборола Діана Григоренко, Максим Мельник здобув золото, а Денис Деркач срібло і дві бронзи. Тимофій Приходько став чемпіоном і двічі срібним призером змагань. Каріна Ільченко з Веприка виборола звання чемпіонки і стала бронзовою призеркою чемпіонату, Анастасія Ткаченко з Томашівки здобула золоту і срібну медалі,а Артур ­Бу­до­-вий з Триліс – срібло і бронзу кубкових ­змагань. Найкращий спортсмен відділення пан­кратіону ДЮСШ Фас­тівського району Андрій Гриценко став чемпіоном і срібним призером фі­налу кубка світу в Будапешті. Тренером, який представляв спортсменів з Фастівщини в Угорщині, була Аліна Мокієнко з ­Томашівського відділення ДЮСШ Фастівського району з панкратіону. Вона, а також Олег ­Чернишенко та Юрій Хоменко під­готували спортсменів до змагань і можуть пишатися своїми вихованцями, які підкорили світовий олімп.

Вихованці клубу “Спортивна нація” також повернулись із Будапешта з численними нагородами. Серед ­дорослих дві золоті медалі здобув Максим Петренко, а Микола Швець додав у скарбничку збірної країни бронзу. Ілля Лубинець та Олександр Кравченко були найкращими серед юніорів. Кожен із них виборов по дві золоті медалі! На рахунках Максима Лосенка й Андрія Цвика, які змага­лися у своїй ваговій категорії, – по ­золоту й сріблу.

З квітами, кульками, прапорами і плакатами цього вівторка на фастів­ському залізничному вокзалі наших спортсменів зустрічали батьки, тренери, друзі, заступник голови райради Володимир Куценко та інші представники район­ної влади . Олег Чернишенко разом з Алі­ною Мокієнко вручили переможцям ди­пломи чемпіонату і ще раз привітали спортсменів з тим, що вони гідно представили Фастівщину і всю ­країну.

Аліна Мокієнко поділилася з “Перемогою” вра­женнями від змагань: “Я вперше у статусі тренера була на такого високого рівня змаганнях за кордоном. Тренери і спортсмени збірної команди України підтримували один одного, і ми справді були, як одна сім’я. Наші спортсмени виділялися з поміж інших, адже показували високі результати на всіх змаганнях, які тривали навіть вночі. Я пишаюся своїми вихованцями. І дякую всім, хто допоміг нам з поїздкою на ці змагання. Думаю, ми їх не роз­чарували!”.

Нехай ці здобуті на світового рівня змаганнях нагороди стануть стимулом для тренерів і спортсменів ‘’Козацького лицарського клубу’’, спор­тивних клубів “Доброслав” і “Спортивна нація” здобувати нові перемоги!

Вл. інф.