Актульні новини Фастова і Фастівського району

Зміни, які відбулися і могли відбутися

До складу виконавчого комітету міськради включено заступника міського голови з капітального будівництва Тимофія Рудяка. Його було призначено на цю посаду на початку цьогорічного травня – невдовзі після того, як за власним бажанням із неї звільнився Валерій Криворог, пропрацювавши у Фастові всього кілька місяців і після цього пішовши на посаду вищу.

Аж до цього часу Валерій Криворог ­формально залишався членом нашого міськвиконкому. Тепер згідно з рішенням недавньої сесії із персонального викон­комівського складу його виключено, а ­натомість введено Тимофія Рудяка.

А у керівному складі постійних депутатських комісій міськради змін не сталося. Хоч і могло: голова комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, зв’язків із ЗМІ, громадськістю та політичними партіями Іван Неживий заявив, що більше не хоче очолювати цю комісію. Пояснив: по-перше, він ще рік тому обіцяв скласти із себе ці повнава­ження відразу після 1 грудня. А по-друге, до написання заяви його стимулювало обурення тим, що деякі колеги-депутати поширюють про нього чутки, що він буцімто “продався” міському керів­ництву. Прохання Івана Неживого за­довольнити його заяву більшість ­депутатів не підтримали.

Людмила Урлапова

11 грудня на сесії міськради ухвалено чимало рішень, про деякі з яких –зокрема, про те, що передбачено бюджетом-2019, “Перемога” розповість в одному з наступних номерів.