Актульні новини Фастова і Фастівського району

Чому важливо вживати імбир – п’ять причин

Корисні і лікувальні властивості імбиру відомі ще з глибокої давнини. Багато прихильників вживання цього продукту вважають його панацеєю від усіх захворювань. Імбирний корінь має в своєму складі понад 400 складних хімічних сполук, і щоб зберегти всі його корисні властивості, вживати імбир бажано в свіжому вигляді у формі відвару або чаю, а також у вигляді спеції.

Зміцнює імунітет. Корінь імбиру є профі­лактичним засобом при простудних захворюваннях; захищає організм від дії вільних радикалів, які завдають великої шкоди здоров’ю; знижує ризик виникнення ракових пухлин.

Покращує травлення і сприяє схудненню. Стимулюючи секрецію травних ферментів, корінь імбиру допомагає зняти нудоту і шлункові болі. Прискорюючи метаболізм, допомагає позбавитися від зайвої ваги.

Лікує біль у горлі. Якщо ви відчуваєте неприємне першіння у горлі, приготуйте собі чашечку імбирного чаю з медом і лимоном.

Знімає біль у м’язах. Імбир з успіхом застосовують для полегшення мігрені, артриту і м’язових болей. А за своєю здатністю знімати періодичні болі у жінок він не поступається ібупрофену.

Усуває нудоту. Корінь імбиру вважа­ється одним із найбільш популярних ­натуральних засобів від нудоти, токсикозу і морської хвороби.