Актульні новини Фастова і Фастівського району

Гідний шлях достойної людини. Василю Петровичу МИХАЙЛЮКУ виповнилося 70 років

Василя Петровича Михайлюка, який із листопада 2000 року до березня 2005-го був головою Фастівської районної державної адміністрації, добрим словом згадують багато мешканців Фастівщини. Адже і добрих справ за час його керівництва ­районом тут було зроблено багато.

Можна з упевненістю сказати, що на долю Василя Михайлюка випав переломний момент у розвитку нашого району. Саме він добився повної його гази­фікації. І тоді не тільки прокладалися нові мережі, а й реанімувалися прокладені раніше.

Велику користь принесла району ініційована Василем Михайлюком співпраця з Українським фондом соціальних ­інвестицій. Завдяки цій співпраці вдалося про­вести капітальні ремонтно-будівельні роботи на тринадцяти об’єктах соціальної сфери.

За період роботи Василя Михайлюка головою райдержадмінстрації було “з нуля” побудовано нове приміщення для Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, реконструйовано стару будівлю Борівської ЗОШ І-ІІ ступенів і добудовано ­школу в Дмитрівці, відновлено роботу районної ­дитячо-юнацької спортивної школи, а в Дорогинці відкрито відділення з греблі на байдарках і каное обласної ДЮСШ.

Велику увагу приділяв Василь Петрович наповненню районного бюджету – і показники його ­виконання радували й давали можливість робити нові кроки в розвитку району. З особливою повагою Василь Михайлюк, за освітою агроном, завжди ставився до людей праці, особисто знав усіх керівників сільгосппідприємств – навіть середньої ланки; завдяки своїй компетентності й принци­повості мав велику підтримку голів сільських і ­селищних рад. Тому завжди був у курсі всіх справ і всіх проблем, до вирішення яких докладав ­немало зусиль, усвідомлюючи свою відповідальність за долю і всього району, і кожного населеного пункту.

Тих, хто був у його команді, він, надзвичайно дисциплінований, однаково вимогливий і до інших, і до себе самого, також завжди налаштовував саме на таке ставлення до роботи – максимально відповідальне. І команда працювала, як злагоджений механізм. А відпочивала – як велика дружна родина. Й теж багато в чому завдяки йому – ­ке­рівникові, який чудово розумів важливість згуртованості колективу і позитивного настрою в ньому. У свята, які відзначали разом, під час спільного відпочинку на лоні природи він умів створити гарний настрій – дотепними жартами, спортивними змаганнями, в яких залюбки брав участь, піснями, які співав сам і заохочував до співу інших.

Ми часто з великою приємністю згадуємо ті роки – роки командної роботи з чудовим керів­ником і дружнього спілкування з неординарною особистістю. І так само з великою приємністю зараз зустрічаємося з Василем Петровичем – людиною слова і діла, щирого серця і широкої душі.

3 січня Василю Петровичу Михайлюку виповнюється 70 років. За його плечима – довгий і плідний життєвий шлях. Він крокував ним гідно, здобувши і людську повагу, й визнання. Про це визнання свідчать хоча б те, що його неодноразово обирали депутатом місцевих рад, а у 1990-1994 роках Василь Михайлюк був депутатом Верховної Ради України. У 1999-му йому було присвоєно почесне звання “Заслужений працівник сільського господарства України”.

Василю Петровичу справді є чим пишатися. І є чим тішитися: адже має чудову родину – дру­жину, дочку, двох онуків і вже й правнука. А ще – має щиру повагу від багатьох людей, у тому числі й від своєї колишньої фастівської команди.

Маємо честь і сьогодні цю повагу засвідчити, привітавши Василя Петровича з його ювілейним святом. Від усього серця бажаємо Вам, шановний ювіляре, всіляких гараздів у роках наступних, яких нехай ще багато-багато буде!

Міцного здоров’я Вам, сили й наснаги,

Удачі у всьому, любові й поваги,

У домі – достатку, і затишку, й миру,

І жартів веселих, і посмішок щирих.

Хай доля дарує Вам радість щоденну

Й живеться завжди з молодечим натхненням!

З повагою – Анатолій Поканевич, Микола Куксенко, Наталія Пономаренко, Наталія Титаренко, Микола Камлик, Ольга Олек­сієнко, Тетяна Собко, Юрій Чемерський, Олена Міхеєва, Віра Ткаченко, Віктор Шорик, Анатолій Глоба, Людмила Чуприна