Актульні новини Фастова і Фастівського району

Районна рада інформує

Обмін досвідом роботи об’єднаних територіальних громад

З метою перейняття досвіду успішного самоврядування голова Фастів­ської районної ради Геннадій Сиваненко з представниками Ковалівської ­об’єднаної територіальної громади з робочим візитом відвідали Пісківську ОТГ Київської області та Станишівську ОТГ Житомирської області. Слід відзначити, що Станишівська ОТГ входить до п’ятірки найбільш фінансово спроможних громад Житомирщини, зокрема за рівнем наповнюваності бюджету. Очільники громад, які ефективно управляють ними з 2016 року – Анатолій Рудніченко (Пісківська ОТГ) та Юрій Матвійчук (Станишівська ОТГ) – гостинно прийняли делегацію Фастівського та Васильківського ра­йонів, ­розповіли про успіхи в роботі, обговорили проблемні питання становлення об’єднаних територіальних громад і шляхи їх вирішення.

Ознайомлення із роботою цих ОТГ вкотре впевнило в необхідності впровадження у Фастівському районі реформи, яка вже показала свою ефективність на більшій території України.

 

У пріоритеті – якість медичних послуг

Якість, оперативність і до­ступність – ось основні вимоги до медичної галузі, яка нині перебуває у стані реформування. Голова ­районної ради Геннадій Сиваненко разом із головою Фастівської ­райдержадміністрації Василем Кравченком і головним лікарем комунального некомерційного підприємства “Фастівська ЦРЛ” Андрієм Герцуном побували з робочим візитом у місті Ірпінь, щоб вивчити і перейняти успішний досвід роботи медичних закладів, зокрема у сфері надання стоматологічних послуг. КНП “Ірпінська стоматологія” Ірпінської міської ради було створено у 2018 році. Основними напрямками діяльності підприємства є сучасна ортопедична, терапевтична, дитяча та хірургічна стоматологія; естетична стоматологія (реставрація зубного ряду); сучасна дентальна імплантація; діагностика та лікування захворювань голови та шиї (травми, новоутворення, невралгія та ін.). Адже гарну посмішку можна мати не лише від природи, а й завдяки вдалій допомозі лікарів-стоматологів. Запорукою успіху КНП “Ірпінська стоматологія” є, поряд із сучасною передовою матеріально-технічною базою, і постійне самовдосконалення лікарів.

 

Виїзний прийом

Голова районної ради Геннадій Сиваненко і голова райдерж­адмі­ні­страції Василь Кравченко провели спільний виїзний прийом громадян у селі Дмитрівка.

Основні питання, що їх порушували місцеві жителі, стосувалися забезпечення дітей дошкільною освітою, в тому числі добудови садочка, оформ­лення пенсій, роботи правоохоронних органів, утримання дамби.

Із більшості питань були надані ґрунтовні відповіді та рекомендації заявникам і голові сільської ради, надано окремі доручення відповідним службам.

Інф. районної ради