Актульні новини Фастова і Фастівського району

Щоб вигравати, треба грати!

Фастівська районна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” проводить багато різноманітних змагань серед сільської молоді. Кожен наступний поєдинок можна порівняти з екзаменом і для орга­нізаторів змагань, і для тренерів. І, звісно ж, для спортсменів. На ­таких заходах набувається досвід і міцнішає дружба, яка пов’язує тих, хто обрав своїм захопленням спорт і вболіває за справу.

Серед таких – Вадим Жовнір, ­активний учасник районних, міських та обласних спартакіад, капітан районної збірної команди з волейболу. Він живе у селі Веприк, працює у Фастівській школі народної майстерності вчителем крає­знавства і класу “Крок до Європи”. У своє майбутнє Вадим крокує з любов’ю до спорту.

Добрих слів заслуговують ­футболісти-воротарі Олександр Тихоненко з Триліс і борівчанин Сергій Безверхий. Їм вдалося від­бити по кілька одинадцятиметрових ударів, що принесло командам перемоги.

Нехай перемогами рясніє у новому році і спортивний, і життєвий шлях кожного, хто не уявляє без спорту свого життя. Нехай перемагають найсильніші, а у виграші залишаються всі!

Микола ЖУРБА, голова районної організації ВФСТ “Колос”