Актульні новини Фастова і Фастівського району

Сучасні можливості для сучасних пенсіонерів

Поважний вік – не причина не слідкувати за технологічними новинками. Тим більше що вони багато в чому спрощують життя!

В Україні введено електронне пен­сійне посвідчення. Це документ, який ­поєднує в собі одночасно функції як ­пен­сійного посвідчення, так і банків­ської платіжної картки, що надає чимало переваг для його власника. З його ­допомогою можна не лише отримати пенсію, а й, наприклад, просто і швидко, а не стоячи в черзі, сплатити за комунальні послуги – через Інтернет, роз­рахуватися за покупку в магазині, не виймаючи грошей із гаманця, мати ­доступ до безлічі інших онлайн-послуг, економлячи таким чином час і зберігаючи нерви. І, безумовно, пенсійне посвідчення ­нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому як пенсіонерові. Крім того, це надійний ключ для повноцінного ­користування всіма державними електронними сервісами. Сучасне пенсійне посвідчення містить електронний цифровий підпис, за допомогою ­якого людина фактично дистанційно підтверджує особу і може подавати заяви та запити до органів Пенсійного фонду України, не відвідуючи їх особисто, а виключно ­через мережу Інтернет. Зокрема, особа може отримати доступ до власної пенсійної справи, даних про стаж та за­робітну плату. І за отримання такого ­модернізованого пенсійного документа платити вам нічого не доведеться – його виготовлять для вас безкоштовно!

Вже вирішили, що Вам також потрібне електронне пенсійне посвідчення? Тоді зверніться до Фастівського об’єднаного управління Пенсійного ­фонду України Київської області (Фастів, вулиця Андрія Саєнка, 10, каб. № 3) з паспортом, довідкою про присвоєння ідентифікаційного коду, фотокарткою розміром 30*25 мм і напишіть заяву на виготовлення ЕПП. Втім, майте на увазі: отримати електронне пенсійне посвідчення зараз можуть тільки ті, кому пенсійні виплати приходять через “Ощадбанк”. Бо лише він є наразі уповноваженим банком, який здійснює випуск електронного пенсійного посвід­чення, хоча Пенсійний фонд Укра­їни веде роботу щодо укладення відповідних договорів і з іншими банками.

Як повідомили “Перемозі” у Фастів­ському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду, заяви на отримання такого сучасного посвідчення вже подали більше ста пенсіонерів нашого міста й району.

Вл. інф.