Актульні новини Фастова і Фастівського району

Відкриття платформи правових консультацій «WikiLegalAid»

Що таке база правових консультацій «WikiLegalAid»?

«WikiLegalAid»* – це довідковo-інформаційна платформа правових консультацій, яка дає можливість знайти відповіді на найактуальніші правові питання.

Вона створена з метою надання якісних правових консультацій співробітниками системи безоплатної правової допомоги. На сьогоднішній день скористатися можливостями платформи «WikiLegalAid» може кожен, хто має доступ до мережі Інтернет.

 

«WikiLegalAid» – це:

Систематизовано – вся інформація в базі розташована таким чином, щоб знайти консультацій за певною тематикою було зручно та легко.

Актуально – процес оновлення правових консультацій триває постійно; інформація, що міститься в базі включає в себе і нові зміни в законодавстві, і зміни в судовій практиці.

Вичерпно – за допомогою бази правових консультацій можна знайти вичерпну інформацію з правового питання, а також судову практику та зразки судових документів.

Доступно – незалежно від того де Ви знаходитесь, якщо у Вас є доступ до мережі Інтернет, то у Вас є доступ до якісної правової інформації.

 

Крім того «WikiLegalAid» – це:

Просто – знайти актуальну інформацію з багатьох правових питань тепер можна на єдиній базі правових консультацій, що містить як посилання на актуальну законодавчу базу, так і практичні рекомендації від фахівців системи БПД.

Безкоштовно – доступ до всіх правових консультацій бази є безкоштовним для користувачів платформи.

Для всіх – базою правових консультацій можуть користуватись як практикуючі юристи, студенти-правники, так і громадяни України. Консультація сформована так, що відповідь буде зрозуміла усім.

http://wiki.legalaid.gov.ua